Koperta Kliknij aby wysłać e-mail

Menu

 Kto nie potrzebuje strony internetowej? - www.krazek1.pl

Kto nie potrzebuje strony internetowej?

W poprzednim artykule pisałem o tym jak niezwykle ważna jest strona internetowa i jak duże korzyści za sobą niesie. Większość firm moich konkurentów zapewne by się ze mną nie zgodziła, ale  przy tych wszystkich zaletach nie można nie zauważyć , iż nie każdy potrzebuje strony www.

Skoro już wiemy, że niektóre firmy nie potrzebują swojej strony internetowej, to pozostaje pytanie: komu konkretnie nie jest ona potrzebna i jakie można zastosować rozwiązania alternatywne?

Zastanówmy się po co osiedlowemu hydraulikowi  serwis internetowy oparty na systemie CMS, z galerią produktów, historią firmy i formularzem kontaktowym? Zwłaszcza jeśli owy Pan ma ok 60 lat, swoich stałych klientów i nie ma ochoty ani czasu zajmować się swoją stroną www.  Jasnym jest, że zdecydowana większość klientów oraz potencjalnych klientów nie będzie przeczesywać sieci  w poszukiwaniu hydraulika, którego twarz najbardziej budzi zaufanie, czy też z chwytliwą nazwą firmy lecz raczej takiego który jest najbliżej i który najszybciej zajmie się problemem.  Podążając ta myślą możemy stwierdzić, iż tak samo strony www nie potrzebuje kiosk stojący przy przystanku autobusowym, czy sklepy takiego typu jak: mięsny, rybny bądź osiedlowy warzywniak.

Co może się wydać dziwne wcale nie wyklucza to wszystkich form zaistnienia w sieci dla takich mikroprzedsiębiorstw.
Z danych statystycznych wynika iż już ponad połowa Polaków korzysta z dobrodziejstw Internetu więc nie można sobie pozwolić na nieobecność swojej firmy w sieci.  Warto jednak najpierw przemyśleć jakich danych czy informacji na Twój temat będą poszukiwać klienci. Najczęściej kończy się na: godzinach otwarcia, telefonie kontaktowym, dokładnym adresie i skrótowym opisie usług.

W ten sposób gdy ktoś szuka w Internecie informacji pod hasłem „hydraulik szczecinek” znajdzie Twój  zakład, dowie się gdzie go szukać a jeśli sprawa byłaby naprawdę pilna to może od razu zadzwonić. W tym celu wystarczy zadbać o internetową wizytówkę, bądź umieścić informacje o swojej firmie na przykład w bazie firm szczecineckich na stronie: www.miastoszczecinek.com .
Zaletą takiego rozwiązania jest to, że wystarczy raz podać właściwe dane i to już koniec naszej ingerencji w Internet, to zaskakujące ale właśnie w taki całkowicie darmowy i szybki sposób umieszczamy swoje mikroprzedsiębiorstwo w Internecie zyskując dzięki temu nowych klientów.Strona Główna

Oferta

Warto przeczytać

krazek1 Galeria

Portfolio

Kontakt

www.krazek1.pl

608-679-659

kontakt@krazek1.pl

Szczecinek